Voetbal Technische Zaken

Voetbal Technische Commissie

  Naam Functie Contactgegevens
OLYMPUS DIGITAL CAMERA Jeremy Reichert Bestuurslid voetbaltechnische zaken, voorzitter 06-30407369
j.reichert@upcmail.nl
Ed van Zon Ed van Zon Coördinator Senioren 06-57157193
ivanzon@chello.nl
Jeroen van der Linden Jeroen van der Linden Coördinator/techniektrainer Junioren 06-52038112
j.linden90@chello.nl
Niels Corbijn Niels Corbijn Coördinator Pupillen 06-11710975
n.corbijn@chello.nl
Johan van Rossum Johan van Rossum Coördinator Keepers Junioren/Senioren 06-30079135
j.rossum22@chello.nl
Marcel van Utrecht Marcel van Utrecht Coördinator Keepers Pupillen 06-42122748
marcel-van-utrecht@hotmail.com
Charles Reichert Techniek- en looptrainer 06-27020196
charles.reichert@icloud.com
Alex Welgraven Alex Welgraven Algemeen lid 06-18525614
d.welgraven@chello.nl

De Voetbal Technische Commissie is een belangrijk onderdeel van het aandachtsgebied Voetbal Technische Zaken. De commissie is verantwoordelijk voor het voetbaltechnische beleid, het samenstellen van de teams en het kader. Daarnaast is het verantwoordelijk voor het verbeteren van de voetbaltechnische en fysieke capaciteiten van de jeugdspelers. Dit naast de reguliere trainingsvormen en ter ondersteuning van de jeugdtrainers.

Wedstrijdsecretariaat en Scheidsrechters coördinator

  Naam Functie Contactgegevens
Maddy Pennenburg Maddy Pennenburg Wedstrijdsecretaris Pupillen 06-12246455
v.pennenburg@planet.nl
Alex Welgraven Wedstrijdsecretaris Junioren 06-18525614
d.welgraven@chello.nl
Henk Haverkamp Henk Haverkamp Wedstrijdsecretaris Senioren a.i. 06-51106084
hj.haverkamp01@kpnmail.nl
Anthony Vogelaar Anthony Vogelaar Wedstrijdsecretaris Zaalvoetbal 06-52613749
vogelaar42@gmail.com
Hans Meijer Hans Meijer Coördinator scheidsrechters 06-27411696
hans_meijer1@hotmail.com

Het wedstrijdsecretariaat is het contactpunt met de KNVB en de teams t.a.v. de (oefen)wedstrijden en afgelastingen. Tevens delen zij de kleedkamers in. De coördinator scheidsrechters is verantwoordelijk voor het aanstellen van de clubscheidsrechters. Ook houdt hij zich bezig met de opleidingen en bijscholingen van de scheidsrechters.